Сейфи Griffon Львів

Сейфи Griffon Львів

Виставка сейфів відчинена
у будні з 900 до 1600
Сб, Нд - Вихідний
Львів, Курмановича, 2

Онлайн-замовлення
приймаємо 24/7

у зв'язку з тим,
що путін - хуйло,
графік може змінюватись

Каталог сейфів

Тестування сейфових замків: стандарт EN 1300

Категорії

Під час тесту EN 1143-1 для визначення стійкості сейфа до зламу тестувальникам не дозволяється атакувати замикаючий механізм сейфа. Натомість вони можуть лише спробувати зламати сейф силою, використовуючи різні типи інструментів для нападу на корпус і двері. Перевірка працездатності замка підпадає під стандарт EN 1300.

Як і стандарт EN 1143-1 — і всі інші європейські стандарти — EN 1300 ухвалює Європейський комітет стандартизації та діє в кожній країні-члені ЄС. Він охоплює всі типи замків високого рівня безпеки, включаючи стандартні ключові замки, електронні замки та механічні кодові замки.

Кожен замок тестується багатьма способами, включаючи тести, щоб переконатися, що він працює належним чином, а також тести, щоб визначити його надійність і здатність протистояти маніпуляціям. До певних типів замків існують суворі вимоги. Наприклад, замок із ключем не може мати поруч дві сувальди однакової висоти. Електронні замки, що живляться від батареї, повинні мати можливість працювати щонайменше на 3000 повних відкривань замків за один заряд.

Точні типи випробувань сейфових замків відрізняються залежно від типу замка, але загалом кожен замок перевіряється на наступне:

Унікальність ключа/коду: лише ключ, призначений для відкриття замка, повинен відкривати замок. Тестувальник спробує відкрити замок за допомогою ключа, який дещо відрізняється, щоб визначити, чи може такий ключ відкрити замок. У випадку механічних кодових замків проводяться тести, щоб визначити, чи може неправильний код відкрити замок.

Стійкість до маніпуляцій: тестувальник використовує різні інструменти, починаючи від відмичок і закінчуючи оптичними зондами, і намагається маніпулювати замком таким чином, щоб відкрити його. Для цього потрібно обійти всі функції безпеки в замку.

Стійкість до зламу: здатність замка протистояти грубій атаці за допомогою ручних інструментів, таких як молотки, викрутки та зубила.

Замки також піддаються випробуванням на падіння, вібрацію та температурну стійкість, щоб визначити їх здатність протистояти різноманітним факторам навколишнього середовища. Певні замки, особливо електронні моделі, повинні пройти низку випробувань, щоб оцінити, чи можуть вони витримувати електростатичний розряд, перебої в електроживленні, коливання напруги джерела живлення, стрибки напруги та інші електромагнітні аномалії.

Після завершення процедур тестування замки класифікуються на основі того, наскільки добре вони працюють і рівня безпеки, який вони забезпечують. Використовувані класифікації: клас A, клас B, клас C і клас D, де A є найменш безпечним, а D – найбільшим.

Клас замка, який використовується на сейфі, залежить від того, яку стійкість до злому повинен забезпечувати сейф. Замки класу А забезпечують достатню безпеку для більшості будинків і офісів і використовуються в сейфах до ІІ класу. Замки класу B використовуються в сейфах III класу. Два замки класу B повинні використовуватися на сейфах класу IV і V, тоді як два замки класу C використовуються на класі VI і вище. Замки класу D зарезервовані для спеціальних застосувань, таких як двері сховищ.

Замки, схвалені стандартом EN 1300, також можуть бути встановлені на таких продуктах, як шафи для документів. Придбання сейфа або іншого продукту, який включає в себе замок EN 1300, є чудовим способом гарантувати вам необхідний захист безпеки

Кількість замків високого рівня безпеки

Клас зламостійкості згідно з EN 14450

Клас зламостійкості згідно з EN 1143-1

S1

S2

0, I, II

III

IV,  V

VI - X

XI - XII

XIII

1 x A

1 x A

1 x A

1 x B

2 x B

2 x C

3 x C або 2 x D

2 x D

◼ Сейфи Griffon Львів ◼

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*