Сейфи Griffon Львів

Сейфи Griffon Львів

Виставка сейфів відчинена
у будні з 900 до 1600
Сб, Нд - Вихідний
Львів, Курмановича, 2

Онлайн-замовлення
приймаємо 24/7

Каталог сейфів

Сейфи вбудовані зламостійкі 1 класу - WB - Wall Built-in

Купуйте у Львові зламостійкі сейфи Griffon серії  WB. Сейфи серії WB - це високоякісні зламостійкі стінні сейфи 1 класу опору до зламу. Вони мають товщину металу корпусу 6 мм та дверей 10 мм, вагу від 40 кг і призначені для захисту коштовностей, грошей та документів. Максимальна рекомендована сума зберігання в цих сейфах - 2 000 мінімальних зарплат. Купити вбудовані сейфи серії WB можна у Львові в нашому магазині "Сейфи Griffon Львів" - з безкоштовною доставкою по Україні та гарантією 5 років на корпус і рік на замок

Сейфи Griffon Львів

Сортувати по:
Фільтр
Сейфи Griffon Львів
Сейфи Griffon Львів
Сейфи Griffon Львів
Сейфи Griffon Львів
Сейфи Griffon Львів
Сейфи Griffon Львів
Сейфи Griffon Львів

Зламостійкі стінні сейфи 1 класу опору до зламу купити у Львові

Подбайте про максимальний захист для ваших коштовностей від зламів та крадіжок - сейфи Griffon серії WB першого класу опору до зламу - це найкращий вибір для вас!

Магазин "Сейфи Griffon Львів" є лідером продажу сейфів у Львові та Львівській області. Як офіційний представник заводу-виробника Griffon у регіоні, ми пропонуємо найвищу якість та надійність продукції.

Наші сейфи Griffon серії WB мають перший клас опору до зламу, завдяки чому вони забезпечують надійний захист ваших цінностей. Товщина корпусу становить 4 мм, а дверей - 10 мм, що забезпечує високу зламостійкість.

Не витрачайте час на пошук інших варіантів, купуйте зламостійкі стінні сейфи Griffon серії WB в магазині "Сейфи Griffon Львів" і будьте впевнені у їх надійності та якості. Зробіть своє життя безпечнішим та спокійнішим!

Як офіційний представник заводу-виробника Griffon у регіоні, ми надаємо гарантію 5 років на всі наші зламостійкі стінні сейфи Griffon серії WB. Крім того, ми пропонуємо безкоштовну доставку по Львову, Львівській області та всій Україні.

Не ризикуйте своїми коштовностями, купуйте зламостійкі стінні сейфи Griffon серії WB у магазині "Сейфи Griffon Львів" та більше не хвилюйтеся про їх безпеку!Сейфи Griffon Львів