Сейфи Griffon Львів

Сейфи Griffon Львів

Виставка сейфів відчинена
у будні з 900 до 1600
Сб, Нд - Вихідний
Львів, Курмановича, 2

Онлайн-замовлення
приймаємо 24/7

у зв'язку з тим,
що путін - хуйло,
графік може змінюватись

Каталог сейфів

Перевірка стійкості сейфа до зламу: тест EN 1143-1 в деталях

Категорії
Зміст
  1. Інструменти та інструментальні коефіцієнти
  2. Частковий і повний доступ
  3. Розрахунок значень опору
  4. Тест на закріплення
  5. Тести EX і CD
  6. Класи зламостійкості, показники опору та міцність кріплення

Найкращі сейфи незалежно перевіряються такими організаціями, як ESSA/ECB-S, щоб визначити ступінь захисту від зламу. Щоб забезпечити чесну гру, випробування проводяться відповідно до міжнародних стандартів, таких як європейська система EN 1143-1 Eurograde. Але як саме ці тести вимірюють стійкість до злому?

Випробування на стійкість до злому EN 1143-1 враховує наступні фактори:

  • Скільки часу потрібно, щоб отримати частковий або повний доступ до сейфу
  • Тип інструментів, використаних для проникнення в сейф

Тестування виконує команда тестування, що складається з керівника групи, оперативників і хронометриста. Технічна документація та характеристики на сейф надаються виробником. Це дозволяє групі випробувань вирішити, як найкраще атакувати сейф, виявивши потенційно вразливі точки. Це також допомагає їм вирішити, які інструменти можуть бути найефективнішими. Крім того, це гарантує, що сейф встановлено в випробувальній лабораторії відповідно до точних інструкцій виробника.

Інструменти та інструментальні коефіцієнти

Перевірка починається в момент контакту першого інструменту з сейфом. Відповідно до стандарту EN 1143-1 інструменти класифікуються на п’ять груп: A, B, C, D і S. Кожна категорія інструментів має так зване «базове значення» та «коефіцієнт інструменту». Ці номери присвоюються інструментам на основі ряду факторів, зокрема, наскільки ефективний інструмент, наскільки складний у використанні, наскільки важко його дістати та транспортувати, а також чи призведе його використання до привернення уваги через шум, дим , іскри тощо.

Інструменти категорії A мають найнижче базове значення та інструментальний коефіцієнт, тоді як категорія S, яка зарезервована та не використовується під час тестування сейфів, має найвищий показник. Типові інструменти категорій від A до D можуть включати:

    Категорія А: Короткі молотки, короткі зубила, викрутки, короткі ломи, ножівки.
    Категорія B: Кувалди, довгі зубила, довгі ломи, деякі типи дрилів і пил.
    Категорія C: більш потужні електроінструменти, відбійні молотки, базові фрези з алмазними дисками, термічні фрези.
    Категорія D: Більш потужні термічні різаки, термосписки, дугові різаки.

Загалом, команда тестувальників намагатиметься використовувати інструменти з нижчим коефіцієнтом, наскільки це можливо, оскільки це дає набагато реалістичнішу оцінку можливостей сейфа.

Частковий і повний доступ

Перша мета випробувальної групи — отримати частковий доступ до сейфа. Це означає створення отвору в дверях або корпусі, який був би достатньо великим, щоб видалити частину вмісту сейфа. Три тестові блоки стандартного розміру різної форми використовуються, щоб визначити, чи достатньо великий отвір. Довжина цих блоків становить 150 мм. Якщо будь-який із них проходить через отвір, команді вдалося отримати частковий доступ до сейфа. Інструменти, які використовувалися, а також кількість часу, протягом якого використовувався кожен інструмент, записуються.

Далі команда повинна спробувати отримати повний доступ до сейфа. Це означає, що їм або вдається відкрити двері достатньо широко, щоб потенційно отримати доступ до всього вмісту сейфа, або вони створюють отвір у корпусі чи дверях, достатньо великий, щоб видалити весь вміст. Знову ж таки, тестові блоки стандартного розміру використовуються, щоб визначити, чи отвір має необхідний розмір. У цьому випадку блоки мають довжину 400 мм і приблизно вдвічі більші за ті, що використовуються для перевірки часткового доступу. Записуються необхідні інструменти та час, протягом якого використовується кожен інструмент.

Для вбудованих сейфів, таких як настінні сейфи та сейфи під підлогою, зняття сейфа зі стіни чи підлоги вважається повним доступом.

Зауважте, що замки на сейфі не можуть бути піддані будь-якому нападу під час випробування EN 1143-1. Натомість замки, встановлені в сейфах, перевіряються за стандартом EN 1300.

Розрахунок значень опору

Значення опору сейфа розраховується на основі загального часу, необхідного для досягнення часткового та повного доступу, і типу інструментів, які використовувалися під час випробування. Часи, коефіцієнти інструменту та базові значення інструменту вводяться у просту формулу та обчислюється кінцеве значення опору. Значення опору вимірюються в одиницях опору або RU (resistance units). Один RU еквівалентний одній хвилині опору дуже простому інструменту, такому як зубило або коротка пилка.

Тест на закріплення

Окремо стоячі сейфи вагою до 1000 кг необхідно кріпити до підлоги або стіни за допомогою кріпильних болтів. Стандарт EN 1143-1 перевіряє міцність таких болтів і анкерних систем. Команда тестувальників використовує спеціальне навантажувальне обладнання для цього тесту та намагається зірвати сейф із анкера. Величина застосованої сили залежить від рівня безпеки, який заявляє сейф. Сейфи високого рівня безпеки повинні витримувати вдвічі більшу підйомну силу, ніж сейфи нижчого рівня безпеки.

Тести EX і CD

Відповідно до стандарту EN 1143-1 сейфи також можуть бути перевірені на їхню здатність протистояти певним спеціальним атакам. Сейфи з позначенням EX пройшли перевірку на їх стійкість до вибухових речовин. Позначення CD зарезервовано для опорних приміщень і вказує на їх здатність протистояти нападу шляхом алмазного буріння.

Класи зламостійкості, показники опору та міцність кріплення

Клас зламостійкості Значення опору (Частковий доступ) Значення опору (Повний доступ) Міцність кріплення (кН)
0 30 30 50
I 30 50 50
II 50 80 50
III 80 120 50
IV 120 180 100
V 180 270 100
VI 270 400 100
VII 400 600 100

Як бачите, розрахунок стійкості сейфа до зламу досить науковий і суворий. Тестування проводиться в суворих умовах і за дуже конкретними стандартами. Це ілюструє важливість вибору безпечного сейфа, перевіреного за міжнародними стандартами авторитетним випробувальним центром.

Дивіться також: Рекомендовані максимальні суми зберігання у сейфах згідно з постановою НБУ №390

◼ Сейфи Griffon Львів ◼

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*