Сейфи Griffon Львів

Сейфи Griffon Львів

Виставка сейфів відчинена
у будні з 900 до 1600
Сб, Нд - Вихідний
Львів, Курмановича, 2

Онлайн-замовлення
приймаємо 24/7

у зв'язку з тим,
що путін - хуйло,
графік може змінюватись

Каталог сейфів

Що таке сейф?

Категорії

Теоретично, сейфом можна назвати будь-який ящик із замком. Найперші сейфи були саме такими: дерев’яні ящики, ковані залізом із великим важким замком. Коли предмет поміщено всередину та повернуто ключ, потенційному злодієві стає набагато важче вкрасти його.

Однак справжні сейфи – або касові сейфи, як їх ще називають – були спеціально розроблені, щоб не допустити зломщика. Вони матимуть будь-яку кількість інженерних і технологічних особливостей, які роблять їх стійкими до грубої сили чи інших засобів атаки. Згодом інструменти, доступні грабіжнику, ставали все більш досконалими, тому виробники створили надійніші та складніші сейфи.

Типовий сейф може містити:

  • Отвори для кріплення до бетонної підлоги або стіни
  • Замок з двостороннім ключем, який дуже важко підібрати
  • Двері та петлі, що не піддаються ламанню, не можна зірвати ломом
  • Стійкі до свердління пластини захищають замок і ригель

Хороший сейф, як правило, буде досить важким порівняно зі своїм розміром, оскільки він матиме товсті металеві стінки та ще товщі двері. Він також матиме так звані рейтинги готівки та цінностей, які вказують на те, наскільки надійним є сейф. Чим вищий грошовий рейтинг, тим вищий захист. Найнижчий грошовий рейтинг становить 100 мінімальних зарплат, що вказує на базовий рівень безпеки. Найнадійніші доступні сейфи, відомі як сейфи класу V, мають касовий рейтинг 20 000 мінімальних зарплат.

Щоб запобігти неправильним заявам виробників про захисні властивості своїх сейфів, експерти з безпеки розробили незалежні міжнародні стандарти, які тестують і сертифікують багато сейфів. Сейф, який пройшов незалежні випробування та сертифікований таким чином, гарантовано забезпечує заявлений захист.

Деякі сейфи призначені більше для захисту вмісту від вогню, а не для того, щоб відводити грабіжників. Такі сейфи називаються «вогнестійкими сейфами» або «вогнетривкими сейфами» і можуть не мати навіть найпростіших протизламних функцій. Також доступні сейфи, які забезпечують як вогнестійкість, так і стійкість до злому.

safe.lviv.ua – інтернет-магазин офіційного представника компанії Паритет-К у Львові та Львівській області. Наша ареса: м. Львів, вул. Курмановича, 2, офіс 411

Компанія Паритет-К виробляє сейфи під торговими марками GRIFFON, MySafe, HUNTER та Паритет-К та банківське обладнання з 1992 року. Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001. Щороку компанія проходить міжнародні аудити та сертифікаційні випробовування продукції згідно європейських стандартів EN 1143-1, EN 14450, EN 15659. Наразі в портфелі компанії 24 українські сертифікати ДСТУ та 10 європейських сертифікатів ECB-S.

Сучасне обладнання, наявність власного конструкторського бюро, якісні матеріали та комплектуючі дозволяють виготовляти для Вас надійні та зручні сейфи й засоби безпечного зберігання.

Продукція компанії Паритет-К успішно експортується у 45 країн світу. Нам довіряють понад 100 банків та провідні компанії України такі як Нова пошта, Укрпошта, Розетка, Епіцентр та інші.

Асортимент нашої продукції налічує понад 600 моделей сейфів та засобів безпечного зберігання. Отже, Ви неодмінно зможете підібрати сейф, який максимально задовольнить Ваші потреби. Якщо Ви не певні у своєму виборі, ми залюбки допоможемо Вам визначитися.

На нашому складі постійно в наявності понад 250 популярних моделей сейфів. Отже, отримати свій сейф в більшості випадків Ви зможете у найкоротший термін. Також пропонується безкоштовна доставка сейфів по Львову, Львівській області та Україні.

Наші фахівці проконсультують і допоможуть Вам з оптимальним вибором!

◼ Сейфи Griffon Львів ◼

( 4 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*