Сейфи Griffon Львів

Сейфи Griffon Львів

Виставка сейфів відчинена
у будні з 900 до 1600
Сб, Нд - Вихідний
Львів, Курмановича, 2

Онлайн-замовлення
приймаємо 24/7

у зв'язку з тим,
що путін - хуйло,
графік може змінюватись

Каталог сейфів

Вимоги до сейфа для зброї

Категорії

Вимоги до сейфа для зброї

З метою самозахисту на випадок незаконного проникнення зловмисників на територію квартири або будинку багато фізичні особи набувають різні види зброї. Також любителі пополювати на дрібного або великого звіра і птицю часто купують не один, а відразу кілька видів мисливських рушниць. При цьому постає питання про їх безпечне зберігання. З огляду на те, що всі види вогнепальної зброї є предметами підвищеної небезпеки, до умов їх зберігання ставлять високі вимоги. Вони закріплені спеціальними постановами на законодавчому рівні, недотримання будь-якого з прописаних пунктів тягне за собою покарання, аж до вилучення зброї.

Власники не мають права передавати зброю і патрони до неї стороннім особам, вони несуть повну відповідальність за дотримання певних норм. Для розміщення одного або декількох видів травматичної або мисливської зброї використовуються спеціальні ящики з дерева, оббиті залізом, металеві шафи або спеціалізовані сейфи. Сейф для зброї вибирають не тільки з особистих вподобань, а в обов'язковому порядку повинні бути дотримані всі необхідні вимоги. Щоб виключити можливість невідповідності покупки, варто ознайомитися з ними докладніше.

Вимоги до сейфа для зберігання травматичної, мисливської (нарізної або гладкоствольної) зброї

Існує наказ МВС, згідно з яким цивільні особи мають можливість отримати ліцензію на володіння такими видами зброї:
●     гладкоствольна зброя - для осіб від 21 років;
●     мисливська нарізна зброя - для осіб від 25 років;
●     холодна та пневматична - від 18 років.
При цьому особа, яка отримала ліцензію, повинна не мати медичних протипоказань і судимостей. Зброя повинна зберігатися за місцем постійної прописки в спеціалізованому сейфі. Вимоги до сейфів для зберігання мисливської зброї суворіші. Перед тим, як сховати вогнепальну зброю в сейф, її в обов'язковому порядку потрібно розрядити.

Ключі від сейфа зберігаються у того, хто володіє ліцензією на зброю. Категорично заборонено доступ до них сторонніх (члени сім'ї і діти теж входять в цю категорію). Товщина стінки сейфа повинна бути не менше 2 мм.

Важливий момент - вид запірного механізму, це може бути:
●     механічний кодовий замок;
●     електронний кодовий замок;
●     традиційний замок з ключами;
●     комбінований запірний механізм.

Сейф пістолетний, збройовий може відноситися до різних класів (зламостійкі, пістолетні, мисливські), головне, щоб були враховані всі необхідні вимоги. Якщо конструкція буде додатково кріпитися до стіни або підлоги, важливо переконатися в наявності спеціальних анкерних вузлів. Співробітники правоохоронних органів можуть відвідати ваш будинок з метою перевірки дотримання умов зберігання зброї і в разі їх порушення вжити відповідних заходів.

Як вибрати сейф для травматичного пістолета, нарізної мисливської зброї, дотримуючись усіх вимог?

Незнання основних положень щодо дотримання правил зберігання вогнепальної зброї не позбавляє від відповідальності за її порушенні. Варто уважно вивчити всі характеристики збройових сейфів і при необхідності уточнити у постачальників всі ваші нюанси. Найвідоміша на вітчизняному ринку компанія - "Паритет-К", під якою випускаються сейфи торгових марок GRIFFON, MySafe, HUNTER. Їхні вироби використовують ті, хто враховують вимоги до збройових сейфів. Різноманітність дизайнерських виконань дозволяє легко інтегрувати сейф в будь-який інтер'єр. За бажанням можна замовити бюджетну або елітну модель. Останні можуть включати броньовані скляні вставки на дверях. Це особливо актуально для тих, хто колекціонує зброю.

Зверніть увагу на внутрішню конструкцію шафи, вона може включати спеціальні відсіки для зберігання патронів з окремим замком. По монтажу також є певні вимоги до мисливської сейфа для зброї. Від вхідних дверей він повинен знаходитися на відстані не менше 1,5 метрів, від вікон - 0,5 метра, опалювальних приладів - не менше 1 метра. З урахуванням вищезгаданого вибрати відповідний спеціалізований сейф для зберігання зброї нескладно. На нашому сайті - найбільший вибір і прийнятні ціни, здійснюється безоплатна доставка товару по Україні.

◼ Сейфи Griffon Львів ◼

Рекомендовані сейфи Griffon у місті Львів
0 ‏‏‎‎гpн
22890 ‏‏‎‎гpн
0 ‏‏‎‎гpн
22890 ‏‏‎‎гpн
0 ‏‏‎‎гpн
21690 ‏‏‎‎гpн
0 ‏‏‎‎гpн
52500 ‏‏‎‎гpн
0 ‏‏‎‎гpн
41760 ‏‏‎‎гpн
0 ‏‏‎‎гpн
27870 ‏‏‎‎гpн
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*