Сейфи Griffon Львів

Сейфи Griffon Львів

Виставка сейфів відчинена
у будні з 900 до 1600
Сб, Нд - Вихідний
Львів, Курмановича, 2

Онлайн-замовлення
приймаємо 24/7

у зв'язку з тим,
що путін - хуйло,
графік може змінюватись

Каталог сейфів

Інструкція до кодового механічного замка La Gard

Категорії
Зміст
  1. ВСТУП
  2. ВІДКРИТТЯ ЗАМКА
  3. ЗАКРИТТЯ ЗАМКА
  4. ВСТАНОВЛЕННЯ НОВОЇ КОДОВОЇ КОМБІНАЦІЇ

ВСТУП

Перед початком роботи з замком або зміною кодової комбінації

УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦЮ ІНСТРУКЦІЮ! ЦЕ ВАЖЛИВО!

Якщо Ви придбали сейф вбудований в стіну, після монтажу сейфа необхідно, щоб сейф вистояв з відкритими дверима не менше ТРЬОХ днів.
Вгорі нерухомого кільця кодонабирача є основна мітка, призначена для набору кодової комбінації при відкритті замка.
Зліва від основної мітки є додаткова мітка, призначена тільки для встановлення нової кодової комбінації.
Замок є прецизійним механізмом, тому при наборі кодової комбінації уважно слідкуйте за точним суміщенням числа, яке набирається, з основною міткою.
Повертайте диск повільно і рівномірно. Якщо при наборі чергового числа кодової комбінації Ви, зробивши необхідну кількість обертів, випадково повернули диск так, що число, яке набирається, пройшло за основну мітку, то необхідно повторити набір всієї кодової комбінації спочатку. Не намагайтеся повернути диск в зворотному напрямку для суміщення числа з основною міткою. Оберт вважається завершеним в момент суміщення необхідного числа з основною міткою. 

ВІДКРИТТЯ ЗАМКА

(На прикладі із заводською кодовою комбінацією 10-20-30)

Обертаючи диск проти годинникової стрілки пройдіть перше число «10» навпроти основної мітки ТРИ рази та встановіть на ЧЕТВЕРТИЙ раз

Обертаючи диск ЗА ГОДИННИКОВОЮ СТРІЛКОЮ, пройдіть друге число «20» навпроти основної мітки ДВА рази та встановіть на ТРЕТІЙ раз

Обертаючи диск ПРОТИ ГОДИННИКОВОЇ СТРІЛКИ, пройдіть третє число «30» навпроти основної мітки ОДИН раз та встановіть на ДРУГИЙ раз

Повільно поверніть диск ЗА ГОДИННИКОВОЮ СТРІЛКОЮ до відкриття замка.

ЗАКРИТТЯ ЗАМКА

Поверніть диск ПРОТИ ГОДИННИКОВОЇ СТРІЛКИ мінімум на повних ЧОТИРИ оберти.
УВАГА! Будьте вкрай обережні. Якщо при перекодуванні буде допущена помилка, то замок прийде в непридатність і буде підлягати ремонту за рахунок покупця. Ніколи не застосовуйте додаткову силу!

ВСТАНОВЛЕННЯ НОВОЇ КОДОВОЇ КОМБІНАЦІЇ

Виберіть нову шестизначну кодову комбінацію, розбивши її на три групи. Не використовуйте числа в діапазоні між 0 і 20 для останньої групи кодової комбінації, наприклад, 46-83-03. Кожне число повинно відрізнятися від іншого як мінімум на 10. Наприклад, 51-52-53 гірше, ніж 54-38-72. Для встановлення нової кодової комбінації використовується додаткова мітка.

Відкрийте двері, залиште їх відчиненими. Встановіть механізм ригеля і замок у закрите положення (ригелі повинні бути в висунутому положенні).
Наберіть діючу комбінацію, використовуючи додаткову мітку (заводська комбінація 10-20-30).
Обертаючи диск проти годинникової стрілки, встановіть перше число (10) НАВПРОТИ ДОДАТКОВОЇ МІТКИ на ЧЕТВЕРТИЙ РАЗ
число (20) має бути за годинниковою стрілкою встановлено НАВПРОТИ ДОДАТКОВОЇ МІТКИ на ТРЕТІЙ РАЗ
число (30) має бути проти годинникової стрілки встановлено НАВПРОТИ ДОДАТКОВОЇ МІТКИ на ДРУГИЙ РАЗ

Утримуючи останнє число існуючої комбінації (заводське (30)) диска навпроти додаткової мітки, обережно вставте перекодувальний ключ в отвір на внутрішній стороні дверей сейфа в положенні "INSERT". Ключ повинен бути вставлений таким чином, щоб його "паз" повністю увійшов всередину замка. При необхідності, струсіть.

Плавно поверніть ключ за стрілкою в положення "CHANGE". Ніколи не застосовуйте силу. Якщо неможливо вставити ключ, значить, діюча комбінація була введена неправильно. Слідкуйте за точністю набору комбінації.

Утримуючи ключ в цьому положенні, поверніть диск ПРОТИ ГОДИННИКОВОЇ СТРІЛКИ до суміщення першого числа нової кодової комбінації з ДОДАТКОВОЮ міткою на ЧЕТВЕРТИЙ раз

Поверніть диск ЗА ГОДИННИКОВОЮ СТРІЛКОЮ до суміщення другого числа з додатковою міткою на ТРЕТІЙ раз

Поверніть диск ПРОТИ ГОДИННИКОВОЇ СТРІЛКИ до суміщення третього числа з ДОДАТКОВОЮ міткою на ДРУГИЙ раз

Утримуючи набірний диск в цьому положенні, поверніть ключ ВЛІВО у вихідне положення "INSERT" і витягніть його із замка. При відкритих дверях виконайте кілька разів процедуру закриття і відкриття замка. Нова кодова комбінація встановлена!

УВАГА! Після встановлення кодової комбінації декілька разів виконайте процедуру відкриття і закриття замка ПРИ ВІДКРИТИХ ДВЕРЯХ СЕЙФА для впевненості в правильному встановленні нової кодової комбінації.

◼ Сейфи Griffon Львів ◼

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*